• 10. 1. 2017

Milí študenti, vyskúšajte si aj Vy najnovšiu zľavu od Orange a ISIC

• Rendelj otthonról ISIC bélyeget - Objednaj si z doma ISIC známku

20. 12. 2016

A bélyeg megrendelését a következő linkről hajthatod végre:

www.objednaj-preukaz.sk

Objednajte si ISIC známku z nasledujúcej webstrany:

www.objednaj-preukaz.sk

Orange paušál
    18. 12. 2016
  • 28. 10. 2016

A meglévő kedvezmények mellé újabb kedvezmények jöttek, használjátok ki ti is.

• 23. 8. 2016

Zľavové kupóny môžu používať študenti, ktorí už MAJÚ ISIC KARTU. Platnosť kupónov je do 17.11.2016 Po 17. kupóny budú likvidované a už nemôžete ich používať.

A kupónokat csak azok a diákjaink használhatják, akik már rendelkeznek ISIC kártyával. A kupónok felhasználási ideje november 17. 2016. November 17. után a kupónok már nem lesznek érvényesek.

ISIC kartu môžete objednať od: szelle.tomi@gmail.com alebo skolads@skolads.sk

ISIC kártyát minden Kedves diákunk igényelhet: szelle.tomi@gmail.com vagy skolads@skolads.sk

• Predĺženie ISIC - ISIC meghosszabbítása 09/2017es tanévre

23. 8. 2016

Objednaj si teraz ISIC - Rendelj most ISIC kártyát
    30. 5. 2016

Figyelem Kedves Diákok

Ne várjatok szeptemberig, ha most júniustól rendeltek ISIC kártyát, akkor az már a következő iskolai évben is végig érvényes lesz, beleértve már ezt a nyarat is :)

Érdeklődni lehet a következő e-mail címeken:

Adminisztrátor: szelle.tomi@gmail.com

Titkárság: skolads@skolads.sk

• ISIC/EURO26 karty

26. 5. 2016

Tisztelt Szülők!

Mivel gyermekük felvételt nyert intézményünkbe, tájékoztatjuk Önöket, hogy iskolánk a 2016/2017-es tanévre diákigazolványt biztosít gyermekük részére.

Intézményünk a CKM SYTS és Transdata s.r.o. kft-vel együttműködve csatlakozott a BIZTONSÁGOS ISOLA elnevezésű programhoz. Több mint 390 szlovákiai középiskolával együtt állítunk ki csipkártyás ISIC/EURO<26 Diákigazolványt tanulóink számára. Elsősorban azonosító okmányról van szó, mely igazolja, hogy gyermekük iskolánk tanulója. Az intézmény falain kívül felhasználható:

• csipkártyaként a helyi tömegközlekedési eszközökön, távolsági autóbuszjáratokon, ill. vasúti közlekedés esetén. Az igazolvány kedvezményt biztosít tanév során, valamint a szünidő alatt minden járatra Szlovákiában,
    • több mint 110.000 fajta engedményre Szlovákiában és külföldön is (az engedmények listáját megtalálják a www.studentskypreukaz.sk oldalakon)

Hogy gyermekük már a tanév első napján megkaphassa és használhassa az igazolványt a tömegközlekedés járatain, a következők szükségesek:

• beíratáskor leadni a kitöltött és aláírt kérvényt (a mellékelt nyomtatványt kérjük mindkét oldalon kitölteni és aláírni);
    • a beíratáskor befizetni 20 €-t (ez az összeg fedezi a diákigazolvány elkészítésének árát valamint a 2016/17-ös tanévre szóló bélyeg illetékét).

Üdvözlettel az iskola igazgatója, Mgr. Vida Aranka.

Mobilní používatelia
    Milí mobilní používatelia,

Váš rozvrh si môžete skontrolovať aj na Vašom mobilnom zariadení. Ak máte iPad, iPhone alebo Android zariadenie, môžete si stiahnuť natívnu aplikáciu pre Vaše zariadenie.

Pre viac informácii, pozrite prosím mobile.edupage.org

Rozvrhy a suplovanie
    Milí učitelia a študenti,

môžete si skontrolovať Váš rozvrh a aktuálne suplovanie. Stačí kliknúť na odkaz v hornej časti stránky.

Vznik tejto www stránky
    8. 3. 2016 Stránka našej školy je konečne na internete. Nájdete tu množstvo rôznych funkcií a zaujímavostí. Zoznamy žiakov, tried, učiteľov, rozvrhy, aktuálne suplovania a množstvo iných údajov.

Kontakt

• Súkromná stredná odborná škola s VJM, Magyar Tannyelvű Magán Szakközépiskola, Neratovické nám. 1916/16, 929 01 Dunajská Streda
    929 01 Dunajská Streda, Neratovické nám. 1916/16